hejt
Poprawna pisownia
chejt
Niepoprawna pisownia
Poprawna pisownia to:
hejt
Dlaczego tak się pisze?
Słowo „hejt” jest zapożyczeniem z języka angielskiego („hate”) i zgodnie z zasadami polskiej ortografii, zachowuje oryginalną pisownię. Nie ma podstaw do wprowadzania dodatkowych znaków diakrytycznych.
Przykłady poprawnej pisowni
W internecie panuje ogromny hejt.
Należy unikać hejtu w dyskusjach.
Zamiast pisać 'chejt’, należy używać 'hejt’.
Czy to było pomocne??
0 / 0