co ma
Poprawna pisownia
coma
Niepoprawna pisownia
Poprawna pisownia to:
co ma
Dlaczego tak się pisze?
Wyrażenie „co ma” jest poprawne, ponieważ jest to poprawna konstrukcja składniowa w języku polskim. „Coma” to niepoprawna forma, która nie ma znaczenia w języku polskim.
Przykłady poprawnej pisowni
Powiedz mi, co ma w tej torbie.
Nie wiem, co ma na myśli.
Zamiast pisać 'nie wiem, coma’, należy napisać 'nie wiem, co ma’.
Czy to było pomocne??
0 / 0