korzyści
Poprawna pisownia
kozysci
Niepoprawna pisownia
Poprawna pisownia to:
korzyści
Dlaczego tak się pisze?
Poprawna pisownia to „korzyści”, zgodnie z zasadami ortografii języka polskiego. Błędna forma pomija niezbędny znak diakrytyczny – ó.
Przykłady poprawnej pisowni
Osiągnięcie tych korzyści wymagało wielu wyrzeczeń.
Jakie korzyści płyną z tego projektu?
Zamiast pisać 'kozysci’, należy używać 'korzyści’.
Czy to było pomocne??
0 / 0