zadnych
Poprawna pisownia
zadnych
Niepoprawna pisownia
Poprawna pisownia to:
zadnych
Dlaczego tak się pisze?
Obie formy są identyczne. W pytaniu występuje błąd w zapisie. Prawidłowa pisownia to ” żadnych” z ogonkiem.
Przykłady poprawnej pisowni
Nie mam żadnych pytań.
Nie widziałam żadnych samochodów.
Zamiast pisać 'nie mam zadnych problemów’, należy użyć formy 'nie mam żadnych problemów’.
Czy to było pomocne??
0 / 0